30.01.2019 | 15:55

30 січня фахівці Олександрівського районного центру зайнятості провели  презентацію навчального закладу Олександрівського професійного аграрного ліцею.

Спеціаліст з профнавчання Любов Ситник визначила актуальні професії сучасного ринку праці, за якими проводиться підготовка в навчальному закладі, підкреслила актуальність робітничих професій, розкрила престижність, переваги та перспективи подальшого працевлаштування за цими професіями, розповіла про послуги служби зайнятості з професійного навчання та порядок видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці.

Навчання в Олександрівському професійному аграрному ліцеї здійснюється з урахуванням вимог ринку праці та перспектив розвитку регіону за професіями: тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, водій автотранспортних засобів категорії «С», оператор комп’ютерного набору, конторський службовець (бухгалтерія), електрогазозварник.

Презентуючи роботу навчального закладу, Л.Ситник звернула увагу на  переваги, серед яких стислі терміни навчання, максимальне урахування вимог роботодавців, висока ймовірність працевлаштування після закінчення навчання, сучасна матеріально-технічна база та впровадження новітніх технологій, комфортна атмосфера для людей різного віку, висококваліфікований викладацький склад.

В ході завершення заходу директор навчального закладу Петро Гончаров відмітив: «Олександрівський професійний аграрний ліцей – сучасний навчальний заклад, спрямований у майбутнє, школа майстерності робітничих кадрів. Тут докладають усіх зусиль, щоб підтримувати набутий авторитет якісної підготовки працівників для забезпечення економіки краю».