22 лютого фахівці Дружківського міського центру зайнятості разом з працівники міської бібліотеки ім. Чехова провели для студентів Дружківського фахового коледжу ДДМА тренінг «Безпечний інтернет»
Завідувачка бібліотеки Галина Зуб та профконсультантка центру зайнятості Олена Бурлуцька запропонували студентам об’єднатися в команди та визначити плюси та мінуси інтернету. Доповідачі від команд – Роман та Вадим –докладно окреслили переваги та недоліки всесвітньої мережі.
Під час обговорення учасники заходу зробили висновок, що і підлітки, і дорослі знають про небезпечність окремих інтернет ресурсів та форумів, таких як, даркнет, кібербулінг. Головне, вміти протистояти негативному впливу Інтернету. Адже цифрові технології це не тільки ознака сучасності, а ще й доступ до інформації, зручність, економія часу та можливість саморозвитку.
В якості прикладу розвиваючої функції Інтернету профконсультантка центру зайнятості Олена Бурлуцька презентувала електронні сервиси Державної служби зайнятості: «Освітній портал» та «Платформу профорієнтації та розвитку кар’єри».