11.09.2019 | 12:33

З метою стимулювання мотивації праці, забезпечення тимчасовою зайнятістю безробітних,  для вирішення питань, які відповідають потребам територіальної громади та сприяють її економічному і соціальному розвитку, Покровський міський центр зайнятості Донецької області плідно співпрацює з сільськими та селищними радами Покровського району в напрямку організації та проведення громадських робіт.

Директор   Покровського   МЦЗ   Донецької   області   Толмачов  Микола  Іванович  10 вересня 2019 року відвідав Удачненську селищну та Сергіївську сільську ради для вирішення питання щодо організації та проведення громадських робіт з благоустрою та упорядження меморіалів, пам’ятників на території рад. В ході зустрічей директор Покровського МЦЗ зосередив увагу на питанні продовження організації громадських робіт у поточному році та організацію робіт, які мають суспільно – корисну спрямованість та відповідають потребам громад, у 2020 році.

Голова Удачненської селищної ради Дугельний Валерій Володимирович запропонував розширити перелік роботодавців, за участю яких планується організація громадських робіт у 2020 році, та залучити Комунальне підприємство «Господар».