оп
26.12.2018 | 10:10

Рік добігає кінця, а в нас гарні новини щодо проекту зі створення інноваційної агролабораторії «GREEN Energy/ GREEN Wave», що реалізується ГО «Відкрита економіка», Донецьким обласним центром зайнятості, Донецьким Центром професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості та Донецькою торгово-промисловою палатою.

Питанням навчання та підвищення кваліфікації дорослого населення, набуття актуальних навичок та компетенцій, що потрібні роботодавцям «саме зараз та саме тут» останнім часом приділяється багато уваги. Але, на жаль, проблема здебільшого не розв’язується системно та зважено. Саме тому партнерські організації, що реалізують проект зі створення інноваційної агролабораторії «GREEN Energy/ GREEN Wave» за принципом «Long life learning» в Донецькій області, вирішили з самого початку проекту створити умови для ефективного спілкування представників держави, громадськості та бізнесу.

Партнери провели презентацію проекту з елементами фокус-групи та круглий стіл. Вузькоспеціалізовані дискусії, що відбулися в рамках фокус-групи, дозволили більш глибоко та критично підійти до обговорення нагальних проблем та обміну досвідом між кращими спеціалістами в сфері використання енергії природних джерел та сучасних технологій вирощування с/г культур, представниками бізнесу та влади; з’ясувати, які саме навички та знання потрібні майбутнім фахівцям. Результати обговорень, думки експертів та приклади кращого досвіду стануть підґрунтям для розробки сучасних навчальних програм та модулів. Програми за енерго- та агронапрямом сприятимуть підвищенню рівня інтегрованості дорослого населення, зокрема з числа внутрішньо переміщених осіб та осіб, що постраждали від конфлікту на сході країни.

Проект впроваджує німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH в рамках програми «Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб в Україні» за сприяння уряду Німеччини у співпраці з Міністерством з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України.