29.01.2019 | 17:14

28 січня спеціалісти Покровського  міського центру зайнятості спільно з представниками ДОН НТУ провели професіографічну екскурсію для школярів Багатопрофільної гімназії міста Покровськ.

Фахівець з профорієнтації Крістіна Нальот поінформувала школярів про необхідність свідомо підходити до вибору майбутньої професії, враховувати не тільки бажання, але і потрібність на ринку праці. Школярам презентували професії пов’язані з електронними й електричними пристроями та системами, комп’ютерними інформаційно-вимірювальними технологіями.

Засоби електронної техніки оточують нас на виробництві і в побуті. Сучасне життя неможливо уявити без електроніки. Інтернет, телефонія, телебачення, побутова техніка – це все ми використовуємо щодня. Сучасні виробництва неможливо уявити без висококваліфікованих фахівців з інформаційно-вимірювальної техніки, адже існує постійна необхідність в отриманні важливої оперативної інформації шляхом вимірювань, контролю та моніторингу. Тому висококваліфіковані фахівці цієї сфери цінуються, мають попит на ринку праці та можуть знайти власне покликання в будь-якій високотехнологічній сфері, пов’язаній з електронікою, комп’ютерною технікою, медичною електронікою й телекомунікаціями.