24.01.2019 | 17:59

На виконання спільного плану профорієнтаційної роботи Мирноградського міського центру зайнятості та відділу освіти Мирноградської міської ради 23 січня на базі ЗОШ №9 відбувся профорієнтаційний урок «Орієнтири у виборі майбутньої професії».

В ході заходу обговорювались важливість правильного вибору майбутньої професії з урахуванням особистих якостей, уподобань і здібностей, знайомство з актуальними на ринку праці професіями.

Розглянувши формулу вибору професії «Хочу, Можу, Треба!» та проаналізувавши її складові, діти дійшли висновку, що тільки врахувавши всі складові, такі як ставлення до праці, сформованість та збалансованість інтересів і здібностей, стан ринку праці, можна зробити правильний і свідомий вибір професії.

Старшокласникам презентували онлайн-платформу «Моя професія: консультаційна мережа», де кожен бажаючий старше 14 років може пройти профдіагностичне тестування, а отримані результати використати під час вибору майбутньої професії.

Широкий набір профорієнтаційного інструментарію дозволить пізнати себе якнайкраще та намітити чіткі орієнтири у виборі професійного шляху. Бажаючим скористатися цією послугою профконсультант Любов Міркіданова надала індивідуальні консультації та запропонувала допомогу з аналізом результатів.