24.11.2021 | 16:40

23 листопада  в рамках Всеукраїнського тижня професійної освіти фахівці Новогродівського міського центра зайнятості провели інформаційний захід для учнів Новогродівської ЗОШ І-ІІ ступенів № 8.

Фахівчиня відділу надання соціальних послуг Тетяна Дьоріна надала учасникам інформацію про послуги служби зайнятості, ознайомила з актуальними на ринку праці робітничими професіями, електронними сервісами та новаціями в роботі з клієнтами служби зайнятості.

З метою розширення уявлення дітей про можливості працевлаштування на підприємствах міста за професіями, за якими можуть працювати як чоловіки, так і жінки, присутнім було продемонстровано відеоролики «Руйнуємо стереотипи».

Разом із заступницею директора центру зайнятості Світланою Черновою учні визначили переваги та відмінності у створенні відеорезюме, портфоліо та паперового резюме.

Також школярі отримали інформацію стосовно формування резюме, підготовки та проведення співбесіди з потенційним роботодавцем, дізнались про особливості вербального та невербального спілкування. Користуючись отриманими навичками, діти продемонстрували свої вміння, взявши участь у тренінг-іграх «Моя перша співбесіда» та «Моє перше резюме».