25 червня у Маріуполі розпочалося професійне навчання за індивідуальними навчальними планами за професією «Агент з постачання» на замовлення роботодавця. Під час навчання слухачі отримають нові знання з організації матеріально-технічного постачання, правил ведення переговорів з постачальниками та партнерами, з етикету ділових відносин.
"Одним із основних завдань Маріупольського міського центру зайнятості є налагодження тісної співпраці з роботодавцями для задоволення їх кадрових потреб, зокрема шляхом організації та проведення професійного навчання безробітних, в тому числі за індивідуальними формами за замовленням роботодавців. При такій формі навчання слухач самостійно вивчає теоретичний курс, а виробниче навчання здійснюється під керівництвом майстра, безпосередньо на робочому місці", - зазначають фахівці центру зайнятості.
Після успішного завершення повного курсу навчання безробітні отримають свідоцтва про присвоєння робітничої кваліфікації і гарантоване офіційне працевлаштування.