11.10.2019 | 15:18

9 жовтня фахівці Бахмутського міського центру зайнятості провели для старшокласників загальноосвітньої школи №18 низку заходів  для надання допомоги у професійному самовизначенні.  

В рамках роботи  «Школи молодого підприємця» тренерка центру зайнятості Галина Сіддікі запропонувала підліткам відчути себе підприємцями та спланувати розвиток майбутнього бізнесу. Квест-гра ознайомила підлітків з основними визначеннями  бізнесу:  «підприємницька діяльність», «підприємець», «бізнес-ідея», «бізнес-план». Учні дізналися про мобільні додатки «Центр розвитку підприємництва» та «Центр професійної орієнтації», веббазовану платформу з професійної орієнтації  «Моя професія: консультаційна мережа».

Фахівчині з профорієнтації залучили учнів до інтерактивних вправ «Золота рибка» і «Реклама на перспективу». Молодь дискутувала, відстоювала власну точку зору і бачення професійного успіху.

Представники центру зайнятості презентували школярам 3D атлас професій майбутнього. Наприкінці зустрічі охочі зареєструвались для проходження тестування на платформі «Моя професія».