01.02.2019 | 09:44

Профорієнтація - важлива форма визначення життєвого та професійного шляху учнівської молоді. Заступниця директора-начальниця відділу надання соціальних послуг Новогродівського міського центра зайнятості Світлана Чернова провела профорієнтаційний захід для учнів 10-11 класів.

Вона презентувала інноваційні форми роботи та поінформувала присутніх про послуги служби зайнятості. Учні цікавились популярними професіями і дізнавались про стан сучасного регіонального ринку праці та прогнози його розвитку на наступні роки.

Діти обговорювали особливості професій, за якими бажають навчатись у майбутньому, цікавились можливостями їх отримання у навчальних закладах. Користуючись мобільним додатком «Центр профорієнтації», підлітки переконались в його перевагах та зручності. Учасники отримали корисну інформацію щодо новітньої розробки служби зайнятості веб-базованої платформи "Моя професія: консультаційна мережа" (myprofession.com), дізнались про її переваги.

Вибір професії – процес, що складається з низки етапів, його тривалість залежить від зовнішніх умов та індивідуальних особливостей людини, яка обирає професію. Усе шкільне життя дитина формує власну особистість, набирається знань, з орієнтацією у великому світі професій їй допомагають батьки, вчителі та спеціалісти центру зайнятості.