12.10.2016 | 12:46

З метою сприяння відбору кандидатів для проходження військової служби за контрактом 11 жовтня в Костянтинівці був проведений міні-ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості за участю представника Костянтинівського об’єднаного міського військового комісаріату.

Заступник військового комісара Костянтинівського ОМВК Владислав Ткачов розповів про порядок відбору та умови прийому на контрактну службу в Збройні сили України, соціальні права та пільги, якими користуються військовослужбовці за контрактом; умови проживання, заробітну плату військовослужбовців та посади, на які здійснюється прийом на військову службу за контрактом тощо.

Фахівці Костянтинівського міського центру зайнятості під час проведення заходу ознайомили присутніх з питаннями щодо соціальних гарантій учасників АТО.

Наприкінці заходу учасникам, які виявили зацікавленість проходженням служби за контрактом, було надано контакті дані для зв’язку з військовим комісаріатом, перелік необхідних документів, індивідуальні консультації. Присутні отримали пам’ятки з умовами до прийняття на військову службу за контрактом.