16.10.2020 | 17:05

Напередодні Європейського дня боротьби з торгівлею людьми фахівці Лиманського міського центру зайнятості  разом з  представниками Лиманського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та громадської  організації «Лиманський інститут проблем сім’ї та молоді» 15 жовтня провели вебінар для клієнтів служби зайнятості на тему «Протидія торгівлі людьми».

 «Торгівля людьми – проблема, яка може торкнутися кожного, незалежно від віку, статі, освіти чи соціального статусу. Сьогодні близько мільярда людей (сьому частину всього населення світу) можна вважати мігрантами, а тому особливу увагу слід приділяти безпечній міграції, – зазначили фахівці. – Потрібно знати про ризики потрапляння у пастки торгівців людьми та про те, як убезпечити себе та своїх близьких. Нелегальна робота за кордоном не тільки не вирішить проблем людини, а навпаки – може призвести до трагічних результатів. Маніпулюючи бажаннями та намірами людей, їх ошукують та експлуатують».

Учасники  заходу переглянули соціальні відеоролики з протидії торгівлі людьми після чого отримали поради від фахівців, як уникнути біди в майбутньому та не потрапити в рабство.