30.07.2021 | 14:39

Наприкінці липня у Дружківському центрі зайнятості відбулися онлайн заняття клубу для безробітних «Школа безпечного працевлаштування» та мініярмарок вакансій. Заходи пройшли в рамках загальноукраїнської інформаційної кампанії «Працюй безпечно» з нагоди Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми 

Під час вебінару 29 липня учасники виконували вправу «У кожного своя думка: міфи та стереотипи про торгівлю людьми», слухали мінілекцію «Поняття торгівлі людьми, причини та форми», дивились тематичний соціальний відеоролик та презентацію «Безпечна міграція». Шукачі роботи висловили думку, що торгівля людьми – антигуманне злочинне явище, якому потрібно протидіяти на всіх рівнях: і державному, і побутовому.

Профконсультантка центру зайнятості Олена Бурлуцька розповіла про допомогу постраждалим від торгівлі людьми, яку можна отримати в державних установах та в міжнародних організаціях, надала телефони національної гарячої лінії з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів.       

30 липня з учасниками мініярмарку вакансій обговорювались важливі питання щодо протидії торгівлі людьми.

«Кожен пошукач роботи повинен володіти інформацією щодо законодавства в сфері протидії торгівлі людьми, наслідків нелегальної трудової міграції та переваг легального працевлаштування, – підкреслила начальниця відділу рекрутингу Олена Зікєєва, – Умови підбору персоналу змінюються, але ми завжди готові допомогти тим, хто шукає роботу, і тим, хто її пропонує».

Також фахівці відділів рекрутингу і взаємодії з роботодавцями під час проведення мініярмарку пропонували робочі місця, які надали АТ ВО «Конті», ТОВ «Домашній хліб», ТОВ «КФ» Дружківська», КП «ОДМСОК «Перлина Донеччини» тощо.

Учасники мініярмарку отримали інформацію відносно умов праці та розміру заробітної плати, обговорили впродовж заходу питання, які виникли під час спілкування.