31.07.2020 | 15:57

Донецька обласна служба зайнятості провела інформаційну компанію з нагоди відзначення Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми.

Протягом тижня у міських та районних центрах зайнятості Донецької області було проведено низку різноманітних інформаційних заходів. Їх метою стало формування у клієнтів уявлення про небезпеку нелегального працевлаштування за кордоном та загрозу торгівлі людьми.

Під час інформаційної компанії фахівці служби зайнятості ознайомили присутніх з поняттям «Торгівля людьми», розповіли про форми та методи вербування, експлуатації людини та види шахрайства при працевлаштуванні за кордоном. Також спікери пояснили учасникам правила, які необхідно дотримуватися, щоб не стати жертвою подібних злочинів.   

Торгівля людьми - це проблема, що стоять перед усім світом, у тому числі і Україною. Щороку українці намагаються виїхати в інші країни в пошуках роботи та ризикують стати жертвами злочинних дій. Багато людей працює нелегально без укладання трудових договорів, але нелегальні трудові відносини не мають юридичних підстав. Люди дуже часто працюють без жодних соціальних гарантій, належних побутових умов та отримують занижену платню.