07.06.2018 | 09:05

6 червня  2018 року директор Покровського  міського центру зайнятості  Донецької області Микола Толмачов  провів для представників засобів масової інформації брифінг на тему: «Надання послуг із сприяння зайнятості населення за січень-травень 2018 року». В заході прийняли участь представники ТОВ «Телебачення «Капрі», а також  журналісти електронних  сайтів. 

На початку заходу Микола Іванович привітав журналістів із професійним святом – Днем журналістики і побажав присутнім миру і добра, злагоди і достатку, натхнення та творчих здобутків.

В ході брифінгу директор Покровського МЦЗ розповів про стан ринку праці, про надання соціальних послуг центру зайнятості безробітним та роботодавцям, розкрив основні напрями в роботі служби зайнятості в умовах модернізації.

Протягом січня-травня на обліку перебувала 801 особа, за цей період працевлаштовано 380 осіб, 122 особи скористались послугами профнавчання, з них 13 безробітних належать до категорії внутрішньо переміщених осіб і три безробітних належать до категорії «учасник АТО». Усі безробітні навчалися  під заявку роботодавців та були працевлаштовані.

Протягом звітного періоду участь в громадьських та інших роботах тимчасового характеру прийняли 365 безробітних осіб. Працевлаштовані на нові робочі місця з компенсацією єдиного соціального внеску 14 осіб.

Проведення інформаційних заходів є важливою частиною роботи  Покровського міського центру зайнятості Донецької області, адже  широка поінформованость громадськості  про  діяльність служби зайнятості викликає довіру громадян та, як внаслідок,  допомагає  вирішувати питання зайнятості населення.