16.07.2018 | 09:48

Минулого тижня фахівці сектору рекрутингу Маріупольського міського центру зайнятості провели низьку ефективних заходів для задоволення потреб роботодавців в кадрах.

За результатами презентації роботодавця ТОВ «Комплект» направлення на працевлаштування отримали двоє шукачів роботи. Підприємство має вільні вакансії помічника керівника, покоївки, електрозварника ручного зварювання тощо.

Учасникам презентації роботодавців МКП «Зеленого будівництва» та ЖКП «Житло «Центр» запропонували більше 10-ти вакансій, серед яких прибиральник територій, робітник зеленого будівництва, інженер, прибиральник службових приміщень, двірник та інші. Ці професії користуються величезним попитом на ринку праці. Представники працедавців розповіли про режим та умови роботи, відповіли на запитання шукачів роботи.  Троє безробітних осіб були направлені безпосередньо на підприємство для більш детальної співбесіди та остаточного вирішення питання працевлаштування. 

Служба зайнятості надає роботодавцям широкий спектр послуг щодо підбору персоналу, зокрема, допомогу в оперативному доборі кадрів під час проведення презентацій роботодавців, ярмарків вакансій, днів відкритих дверей на виробництві та іншого. Активне співробітництво з роботодавцями триває.