11.09.2019 | 17:29

11 вересня в Молодіжному центрі «Нове покоління» с. Криворіжжя відбулася зустріч профорієнтатора та рекрутера  Добропільського міського центру зайнятості з учнівською молоддю.

Метою проведення тренінгу є ознайомлення учнівської молоді з такими поняттями, як резюме, відеорезюме, супровідний лист, формування у них навичок його грамотного складання та оформлення, оволодіння методами їх розповсюдження та ознайомлення з новаціями впровадженими центром зайнятості – мобільним додатком на системі Android «Центр професійної орієнтації», консультаційною мережею «Моя професія» та ознайомлення майбутніх спеціалістів із затребуваними у регіоні, робітничими професіями.

Захід розпочався з інформування присутніх про спектр послуг, які сьогодні надає служба зайнятості. Особливу увагу фахівець Вікторія Нижник приділила додатку «Центр професійної орієнтації» та консультаційній мережі «Моя професія», бо вони дають змогу мешканцям віддалених населених пунктів, дистанційно пройти психологічне тестування та виявити приховані здібності, уподобання та можливості. Усіх, хто виявив бажання дізнатися про себе більше, було зареєстровано на консультаційній платформі. Захід продовжився міні-лекцією та вправою «Мозковий штурм», під час якої присутні мали змогу розібратися, яку інформацію містить в собі резюме, його основні розділи, структуру побудови. Після вправи кожен мав змогу потренуватися у навичках складання резюме і, маючи вже готовий інструмент самопрезентації, з’ясувати, які є шляхи його розповсюдження. Від того як буде складений цей документ, залежить не лише кар'єра, а можливо, і все подальше життя. Тож, знання про те, яким має бути резюме в рази підвищує результативність працевлаштування.

Рекрутер Дар’я Іваненко  розповіла про сучасний стан ринку праці, професії, які користуються найбільшим попитом та про можливість безкоштовно отримати всім бажаючим за сприяння служби зайнятості робітничі професії для майбутнього працевлаштування та про особливості працевлаштування в сучасних умовах.

Під час зустрічі молодь поставила чимало запитань, на які було отримано змістовну, кваліфіковану відповідь. Спілкування  було наповнене цікавою та  пізнавальною інформацією. Всі присутні змогли отримати  консультативну допомогу про те, як діяти молодій людині у пошуках  роботи, як правильно скласти резюме, як підготуватися до співбесіди з роботодавцем.