01.02.2019 | 10:00

Протягом січня 2019 року керівництво Маріупольського міського центру зайнятості зустрічалось з представниками містоутворюючих підприємств Маріуполя, серед яких ТОВ «Метінвест-Промсервіс», ГП "Маріупольский морський торговельний порт", ПрАТ «Азовелектросталь», ТОВ «Судноремонтний завод» та Мережа аптек «Еко-Фарм».

Зустрічі проводилися в рамках виконання доручень міського голови щодо роботи з укомплектування вакантних робочих місць та виявлення фактів застосування незадекларованої праці.

Партнери обговорювали перспективи співпраці між центром зайнятості та роботодавцями у поточному році. Особливу увагу приділили таким можливостям служби зайнятості як стажування та надання компенсації витрат на оплату праці при працевлаштуванні внутрішньо переміщених осіб та компенсації єдиного внеску при працевлаштуванні квотних категорій населення та послугам при частковій зайнятості.

Були презентовані інноваційні підходи в роботі та нові зручні сервіси служби зайнятості: електронний кабінет роботодавця, відеовакансії підприємств, відеорезюме шукачів роботи. Також, однією з важливих тем обговорення стала співпраця з сектором рекрутингу, який надає кваліфіковані послуги з підбору персоналу.

Під час робочих зустрічей сторони визначили єдину систему співпраці в сфері зайнятості у взаємодії з органами виконавчої влади м. Маріуполь. Етап зустрічей з містоутворюючими підприємствами закінчився. Попереду тривалий період комунікацій з підприємствами малого та середнього бізнесу.