18.09.2023 | 16:42

З 11 по 17 вересня на Донеччині пройшов Тиждень громадянського суспільства,  ініційований  Міністерством культури та інформаційної політики України.

В рамках Тижня спеціалісти Донецької обласної служби зайнятості провели низку заходів, направлених на поглиблення комунікації між владою та громадянським суспільством, побудову партнерських відносин з інститутами громадянського суспільства. В них взяли участь активна молодь, волонтери, представники територіальних громад, пошукачі роботи та працедавці.

Під час заходів обговорювалися питання, які стосуються розвитку та значення громадянського суспільства в Україні: перспективи удосконалення громад, роль молоді в громадянському суспільстві, взаємодія органів влади та громадського сектору, ставлення особистості до суспільства і держави тощо.

Окрім цього під час зустрічей учасники були поінформовані про активні державні програми служби зайнятості, можливості навчання та підвищення кваліфікації за направленням центру зайнятості, залучення до тимчасових робіт тощо.

Загалом у заходах, які були проведені в рамках Тижня громадянського суспільства, взяли участь майже 1,5 тис. осіб.