04.05.2016 | 10:19

Майже чотири роки минуло з того часу, коли безробітна Віта Тіхова за сприяння служби зайнятості започаткувала власну справу з торгівлі уживаними товарами.

Наприкінці 2011 жінка отримала статус безробітної особи в Костянтинівському міському центрі зайнятості. За період перебування на обліку Віта прийняла участь у семінарах «Оволодій ситуацією», «Як розпочати свій бізнес?» і «Від бізнес-ідеї до власної справи».

Після навчання на курсах підвищення кваліфікації за напрямом «Основи підприємницької діяльності» в Костянтинівському індустріальному технікумі ДВНЗ «Донецький національний технічний університет», В.Тіхова успішно захистила свій бізнес-план і здійснила державну реєстрацію фізичної особи-підприємця.

Розпочавши свою діяльність з маленького торгівельного місця на цокольному поверсі житлового будинку, Віта спромоглася розширити свій бізнес до мережі магазинів «Next», один з яких знаходиться у торгівельному центрі «Дитячий світ» м. Костянтинівка.

З розвитком бізнесу, підприємець створює нові робочі місця. Сьогодні нею вже працевлаштовані чотири мешканки рідного міста.

«Клієнти магазинів секонд хенд шукають в них недорогі повсякденні речі, одяг для дачі і природи. Також, постійним попитом користується дитячий одяг, оскільки він швидко зношується або стає малим. Крім того, купувати нові і дорогі речі часто просто невигідно, - говорить підприємець Віта Тіхова. – Саме тому, навіть на ринку готового одягу, ми спостерігаємо постійно зростаючий попит на одяг стік і секонд хенд».

Завдяки правильно обраній стратегії розвитку власного бізнесу, підприємець Віта Тіхова планує відкриття ще кількох магазинів, в т.ч. у м. Маріуполь із створенням додаткових робочих місць.