23 липня представники мобільної групи «Мітап» Краматорського міського центру зайнятості відвідали ТОВ "Завод експериментальних машин "Діамаш" з метою налагодження результативної співпраці.
Це машинобудівне підприємство з виробництва обладнання та запчастин для гірничорудного, шахтного, енергетичного і металургійного виробництва. Фахівці цікавились реальним актуальним станом справ, проблемами, що виникають в процесі добору кадрів, планами на майбутнє.
Фахівець відділу взаємодії з роботодавцями Краматорського міського центру зайнятості Вікторія Пасєнкова розповіла про інноваційні підходи в роботі служби зайнятості. Вона надала інформацію про послуги служби зайнятості, зокрема, компенсацію витрат роботодавця на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб та компенсацію єдиного внеску за працевлаштування соціально незахищених верст населення.
Фахівець відділу активної підтримки безробітних Краматорського міського центру зайнятості Надія Богатирьова розповіла про послуги з профнавчання, перепідготовки, підвищення кваліфікації, отримання ваучерів, неформальне навчання. Вона запросила присутніх на тренінг з кадрового менеджменту, надала інформацію про можливість стажування на підприємстві.