13.08.2019 | 17:51

12 серпня в Добропільському міському центрі зайнятості відбувся семінар для військовослужбовців та учасників АТО. Захід відвідали 9 осіб.

Фахівці центру зайнятості розповіли про методи професійної адаптації військовослужбовців та учасників АТО.  Це заходи, спрямовані на відновлення та вдосконалення професійних навичок і умінь шляхом професійного навчання, надання консультацій та профорієнтаційних послуг.

Учасники заходу отримали інформацію про сучасні методи пошуку роботи і працевлаштування. Це відеовакансія, відеорезюме, скапконференція, онлайнопитування, відеопрезентації роботодавців, інтерактивна карта вакансій, мобільні додатки.

Фахівці центру зайнятості запросили учасників взяти участь в заходах проекту «Ветерани: від діалогу до працевлаштування», які проходитимуть 20 вересня 2019 року в місті Дніпро.

У заході взяли участь представники Управління соціального захисту населення, Добропільського об'єднаного управління Пенсійного фонду України, Управління Держземагентства, Спілки ветеранів та інвалідів АТО.