04.05.2016 | 09:32

Психологи вважають, що рецепт щастя дуже простий: потрібно робити не те, чого очікує від тебе суспільство, що респектабельно або почесно, а те, чого бажає твоя душа, що знаходить відгук у твоєму серці. 

Змінити своє життя на краще вирішила і Крістіна Єрмакова. Досвід роботи вона мала небагатий, а професію молодшої медичної сестри з догляду за хворими планувала змінити. Першим кроком до мети стало звернення до фахівців Володарського районного центру зайнятості. Разом із Крістіною особистий консультант та профконсультант центру зайнятості визначили план дій: пройти профдіагностичне тестування, відвідати профконсультаційні семінари та взяти участь у тренінгу з орієнтації на нову професію. Відвідавши усі заходи та виконавши усі рекомендації, безробітна дала згоду на навчання в Маріупольському професійному коледжі за професією «флорист».

Форму навчання було обрано індивідуальну, через те, що Крістіна виховує маленького сина. Отримання нової професії – важлива річ, проте безробітна не забула і про пошуки роботи. На співбесіду Крістіна потрапила до приватного підприємця Надії Сімонової, яка не побоялася запропонувати роботу людині без досвіду.

Результатом спільних зусиль стало працевлаштування з компенсацією роботодавцю витрат у розмірі соціального внеску. Сьогодні Крістіна дарує людям радість у вигляді чудових букетів та отримує величезне задоволення від своєї роботи.