12.05.2016 | 11:29

Залишившись без роботи з незалежних від неї причин, Маргарита Зазуляк намагалась вирішити питання пошуку роботи за допомогою рідних та знайомих. Жінці залишилось 4 роки до настання пенсійного віку, і вона відноситься до категорії громадян, які потребують соціального захисту і не здатні на рівних конкурувати на ринку праці.

Незважаючи на те, що кухар – це професія, за якою є можливість працевлаштуватись на ринку праці у м. Новогродівка, підшукати нове місце роботи самостійно у жінки не вийшло. Адже людям передпенсійного віку дуже нелегко знайти постійну роботу. По допомогу у працевлаштуванні жінка, зневірена у власних силах, звернулася до Новогродівського міського центру зайнятості. Фахівці центру зайнятості дуже турботливо поставилися до Маргарити, постійно мотивували її до активного пошуку роботи, сприяли у підборі підходящої роботи, надавали допомогу у складанні індивідуального плану працевлаштування. Незабаром з’явилася підходяща вакансія для Маргарити, жінка дуже зраділа. Взявши направлення на працевлаштування, вона відразу ж відвідала роботодавця. За результатами співбесіди жінку запросили пройти стажування безпосередньо на робочому місці. Під час проходження стажування жінка сумлінно та старанно виконувала свої обов’язки, завдяки чому роботодавець зміг оцінити її видатні професійні навики. «Саме такого кухаря я і шукав», - говорить роботодавець.

Після вдалого проходження стажування, М.Зазуляк була працевлаштована. Жінка вдячна фахівцям центру зайнятості за їх добре ставлення, розуміння та за нову роботу.