16.07.2018 | 13:48

16 липня фахівці Маріупольського міського центру зайнятості відвідали Валентина Лисенка, власника бізнесу з будівельних та ремонтних робіт. Захід був спрямований на  надання всебічної допомоги і підтримки підприємцям-початківцям.

У пошуках роботи Валентин звернувся до Маріупольського міського центру зайнятості у грудні 2017 року. Пропрацювавши 21 рік на заводі, чоловік вирішив започаткувати власну справу. Маючи великий досвід роботи на великому металургійному виробництві, в тому числі і на керівних посадах, він точно розумів, яку нішу необхідно зайняти для реалізації особистого бізнес-задуму.

Наразі підприємець тісно співпрацює з металургійними комбінатами міста та надає свої послуги у якості підрядника з різноманітних будівельних та ремонтних робіт. Великий досвід у цьому напрямку та вміння керувати допомагають виконувати роботу швидко, якісно і сумлінно.

Під час зустрічі фахівці служби зайнятості надали підприємцю інформацію щодо послуг служби зайнятості, які сприяють розвитку бізнесу та створенню нових робочих місць.