30.01.2019 | 16:00

30 січня на базі Маріупольського будівельного коледжу фахівці Маріупольського міського центру зайнятості провели профорієнтаційний захід під девізом «З професією по життю» для студентів, які навчаються за спеціальностями «Автомеханік», «Дизайнер» та «Будівельник».

Хлопцям та дівчатам розповіли про створення відеорезюме з метою сприяння конкурентоспроможності молоді на сучасному ринку праці та поповнення Всеукраїнського кадрового резерву.

Для студентів відеорезюме може виявитися особливо корисним, тому що через відсутність досвіду роботи текстове резюме не розкриє всі переваги кандидата. Відеозвернення   допоможе акцентувати увагу на індивідуальних якостях та вміннях претендента,  зацікавити роботодавця особистісними особливостями. Крім того, незвичайна форма самопрезентації молодого претендента на роботу відразу звертає на себе увагу.

Фахівці-профконсультанти надали вичерпну інформацію щодо основних аспектів проходження співбесіди, складання успішного резюме та провели майстер-клас із запису відеорезюме.