16.03.2016 | 15:11

16 березня відбулося засідання колегії Донецького обласного центру зайнятості  «Про організацію громадських робіт та робіт тимчасового характеру на об’єктах, територіях зі складною гуманітарною, економічною та соціальною ситуацією».

В ході засідання проаналізовано стан виконання заходів щодо активізації співпраці з роботодавцями, визначених чинним законодавством у частині організації громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру. Протягом 2015 року створювалися умови для активізації організації громадських та інших робіт тимчасового характеру. Щомісячно зростали обсяги громадських робіт, якими до кінця року було охоплено 13,1% безробітних, в т. ч. 553 особи з категорії внутрішньо переміщених.

За 12 місяців 2015 року в громадських та інших роботах тимчасового характеру в цілому по області прийняли участь 9247 осіб, з них 4493 особи – у громадських роботах, 4754 особи – інших роботах тимчасового характеру.

Під час колегії йшлося про ефективність організації громадських робіт та робіт тимчасового характеру в поточному році та заповнення вакансій шукачами роботи.

Після заслуховування виступів директорів міських та районних центрів зайнятості відбулося обговорення нагальних робочих питань.

За підсумками засідання в рішенні колегії директорам міських та районних центрів зайнятості було доручено забезпечити безумовне виконання планових показників організації тимчасової зайнятості, здійснення фінансування (співфінансування) організації громадських робіт в межах затвердженого річного кошторису, зокрема, передбачити можливість участі безробітних в оплачуваних громадських та інших роботах тимчасового характеру у пілотних проектах «Донеччина – суцільний будівельний майданчик».

Крім того, членами колегії було вирішено продовжити роботу з роботодавцями щодо розширення видів громадських робіт для соціально уразливих верств населення,  в першу чергу для неповнолітніх громадян, внутрішньо переміщених осіб, та осіб, які мають інвалідність, в тому числі на умовах співфінансування з міжнародними організаціями в Україні, ООН та Світовим банком.