17.10.2019 | 15:35

16 жовтня у консалтинговому просторі Покровського міського центру зайнятості відбулась зустріч.  Участь у заході взяли представники Покровської міської ради, Головного управління Держпраці у Донецькій області, Головного управління ДПС у Донецькій області, Покровської райдержадміністрації,  голова ГО «Заможна людина».

«Тема зустрічі – соціальне підприємництво, яке в Україні набуває  популярності як ефективний механізм вирішення локальних соціальних і економічних проблем. Такий бізнес має соціальну спрямованість діяльності та  підприємницький підхід. Це прекрасна можливість заробляти і робити внесок у розвиток суспільства», - зазначила заступниця директора Покровського міського центру зайнятості Наталя Воробйова.

Учасники зустрічі дізнались, чим відрізняється соціальне підприємництво від благодійності, соціально-відповідальне підприємництво від традиційного бізнесу. Вони розібрали поняття соціальної складової підприємництва,  особливості планування, механізми вимірювання соціального впливу, результати діяльності соціального підприємства.

Наприкінці заходу голова ГО «Заможна людина» Микола Головко подарував учасникам заходу книги «Соціальне підприємництво: від ідеї до суспільних змін», яка містить теорію і кейси міжнародних та вітчизняних практик.