12.09.2019 | 17:07

В Покровському міському центрі зайнятості Донецької області продовжується марафон робочих зустрічей з керівниками ринкоутворюючих підприємств під гаслом «Спільні можливості – крок у майбутнє» («Step to the future»).

Сьогодні 12.09.2019 року до Покровського міського центру зайнятості Донецької області завітала Лариса Рак -  керівник кадрового центру  компанії «Донецьксталь», до складу якої входять ринкоутворюючі  підприємства: ПАТ «Шахтоуправління Покровське», ТОВ «Шахтобудівельна компанія», ПАТ «Шахтобудмонтажне управління № 1», ТОВ «Збагачувальна фабрика «Святоварваринська» та інші підприємства Покровська, Мирнограда, Курахового. Наразі компанія зацікавлена у залученні нових працівників та потребує кваліфікованих фахівців різного професійного спрямування.

В ході зустрічі обговорювалися методи та технології пошуку і підбору кадрів, тенденції локального ринку праці, поточні та перспективні потреби у працівниках. Було проінформовано про послуги служби зайнятості для роботодавців та населення, які надаються у тому числі і дистанційно, через електронні сервіси.

«Сучасний ринок праці вимагає гнучкого пристосування служби зайнятості до потреб роботодавців. Тому Покровський міський центр зайнятості працює на вимогу часу, відбудовуючи стосунки довіри, підтримки та допомоги між партнерами, розширюючи підходи до надання послуг роботодавцям з урахуванням специфіки підприємницької активності регіону, особливостей розвитку регіонального ринку праці та загального балансу між попитом і пропозицією робочої сили» - підкреслив директор Покровського міського центру зайнятості Микола Толмачев.