17.03.2016 | 09:10

З початку 2016 року 254 безробітних осіб за сприянням Маріупольського міського центру зайнятості долучилися до категорії зайнятого населення.

Для сприяння зайнятості населення в поточному році центром зайнятості проведено 4 дні відкритих дверей на виробництві за участю 40 безробітних, 4 міні-ярмарків вакансій із залученням 141 безробітної особи, презентація роботодавця, в якій взяли участь 30 безробітних. Відвідування різноманітних заходів спонукає безробітних до більш активного пошуку роботи, переконує, що сьогодні важлива кожна вакансія,що далеко не завжди вдається знайти роботу за своєю професією, тому потрібно бути готовим до перенавчання, до стажування.

11 березня 7 безробітних громадян відвідали підприємство ТОВ «Комплект». Метою заходу було ознайомлення шукачів роботи зі специфікою діяльності конкретного підприємства та потребами у працівниках на даному підприємстві. Сферою діяльності роботодавця є виготовлення виробів з бетону для будівництва, виробництво бетонних розчинів, готових для використання.

Маріупольський міський центр зайнятості та ТОВ «Комплект» співпрацюють протягом багатьох років, налагоджена тісна та плідна співпраця, вже вдруге на цьому підприємстві проводиться день відкритих дверей на виробництві. Цього разу запросили безробітних за професіями бухгалтер, аудитор, спеціаліст у банківській сфері, фахівець з аналізу господарської діяльності, економіст. Наразі на підприємстві є потреба в бухгалтерах. Заступник директора ТОВ «Комплект» Ірина Кочнева детально розповіла присутнім про сферу діяльності підприємства, організацію виробництва, режим роботи, умови праці та рівень заробітної плати, ознайомила з вимогами до претендентів на роботу та соціальні гарантії. Під час підбору кадрів роботодавець враховує рівень кваліфікації, професійний досвід, відповідальність та бажання працювати. Для більш детального ознайомлення з кандидатами на вакантні посади присутні пройшли співбесіду з заступником директора. За результатами заходу троє безробітних виявили бажання працевлаштуватись, подали резюме та заповнили анкети. На сьогоднішній день вже погоджено працевлаштування безробітної Ольги Парусової на посаду головного бухгалтера.

16 березня в Маріупольському міському центрі зайнятості пройшов міні-ярмарок вакансій на замовлення Державного навчального закладу «Маріупольський центр професійно-технічної освіти». На ярмарку представлені вакансії викладачів з професії за напрямками: хімія, біологія, кухар, кондитер, офіціант, помічник машиніста тепловоза, слюсар з ремонту рухомого складу. Для участі у заході запросили близько 30 безробітних, що мають відповідні професії. Заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Лідія Петерс поінформувала присутніх про стан місцевого ринку праці, наголосивши, що кількість безробітних переважає над пропозиціями вільних робочих місць та вакантних посад. Роботодавець поінформував безробітних, що за запропонованими вакансіями передбачається наявність у кандидатів не тільки відповідної освіти та володіння професією, але й певних навиків викладання. 19 безробітних пройшли співбесіду з начальником відділу кадрів, трьох осіб запрошено до навчального закладу.