12.06.2020 | 16:18

11 та 12 червня заступниця директора Маріупольського міського центру занятості Світлана Міщенко та начальниця відділу активної підтримки безробітних названої установи Ольга Неумивако прийняли участь у дводенній інформаційній сесії, проведеної на платформі ZOOM.

Захід був присвячений оголошенню конкурсу грантів відповідно до Програми ООН з відновлення та відбудови миру для підтримки публічно-приватних ініціатив з покращення можливостей для працевлаштування та підвищення конкурентоздатності випускників закладів професійно-технічної освіти в Луганський, Донецький та Запорізькій областях.

Списки учасників формувалися Департаментами освіти вказаних областей, зокрема на ряду з Донецьким обласним центром зайнятості візьмуть участь декілька закладів професійно-технічної освіти міста Маріуполя.

За результатами конкурсу будуть визначені переможці, які в тандемі з роботодавцями і навчальними закладами складуть найкращу програму для удосконалення можливостей для працевлаштування випускників з професійно-технічною освітою.