оп
10.01.2019 | 14:33

10 січня Мар’їнський районний центр зайнятості провів День відкритих дверей на державному підприємстві «Шахта ім. М.С.Сургая», яке займається видобуванням кам'яного вугілля.

Мета заходу - надати можливість безробітним і шукачам роботи ознайомитися з актуальними вакансіями, умовами праці та соціальними гарантіями для працівників з подальшим працевлаштуванням. В заході взяли участь 15 безробітних, 2 з яких є внутрішньо переміщеними особами, та декілька осіб з числа зайнятого населення.

Представник підприємства Віталій Карабань ознайомив присутніх з професійними вимогами до претендентів на вакантну  посаду охоронника, звернув увагу на транспортну доступність до місця роботи з багатьох населених пунктів Мар’їнського району. З тими безробітними, які зацікавилися запропонованою роботою, провели співбесіду та заповнили анкету для подальшого працевлаштування.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Мар’їнського районного центру зайнятості Ксенія Федів розповіла присутнім про нові підходи служби зайнятості у наданні послуг з використанням сучасних онлайн-ресурсів.