37 безробітних відвідали міні-ярмарок вакансій ИА послуг служби зайнятості в Артемівську, на якому підбирали персонал Артемівська філія страхової компанії «АСКО-Донбас Північний» та Служба у справах дітей Артемівської районної державної адміністрації. За результатами заходу 2 претендента запрошені на роботу страховими агентами, та 9 безробітним рекомендовано пройти конкурсний відбір на заміщення 2 вакантних посад до Служби у справах дітей Артемівської РДА.
Вирішення питання зайнятості громадян неможливе без налагодження тісної співпраці з роботодавцями. Проведення службою зайнятості різноманітних заходів, в яких безпосередню участь беруть роботодавці, безробітні громадяни та фахівці центру зайнятості, дає можливість разом вирішувати проблеми працевлаштування незайнятого населення та якісного кадрового забезпечення роботодавців.
З початку року Артемівським міським центром зайнятості проведено 2 Дні відкритих дверей безпосередньо на виробництвах, 4 міні-ярмарки вакансій, в яких взяли участь понад 70 зареєстрованих безробітних. В результаті співпраці з роботодавцями у 2016 році понад 260 безробітних знайшли постійну роботу, більше 200 осіб - залучені до тимчасової зайнятості.
Відкрила міні-ярмарок директор Артемівського міського центру зайнятості Ірина Лещенко. Вона розповіла про роботу центру зайнятості в умовах обмеженого попиту роботодавців на робочу силу, конкуренцію серед різних професійних груп на ринку праці, партнерство в сфері зайнятості з органами влади, місцевого самоврядування, соціальних партнерів та громадських організацій, використання службою зайнятості нових форм та інструментів надання послуг шукачам роботи та роботодавцям.
В роботі міні-ярмарку взяли участь начальник Служби у справах дітей Артемівської районної державної адміністрації Олена Кец та начальники відділів страхування юридичних та фізичних осіб Артемівської філії страхової компанії «АСКО-Донбас Північний» Ірина Заїко та Людмила Удовиченко. Роботодавці ознайомили шукачів роботи із вимогами до претендентів на працевлаштування, умовами та системами оплати праці, провели співбесіду, відповіли на запитання. Для страхової компанії міні-ярмарок проходить вже вдруге. На першому етапі, 9 березня 2016 року, за сприянням фахівців центру зайнятості була оперативно укомплектована вакантна посада головного бухгалтера.
Задля продовження підбору персоналу для страхової компанії «АСКО-Донбас Північний» сторони домовилися про проведення у квітні Дня відкритих дверей безпосередньо в офісі компанії.