14.08.2019 | 17:37

Маріупольський міський центр зайнятості активно співпрацює з роботодавцями, які працевлаштовують внутрішньо переміщених осіб. Саме такою є підприємниця Надія Зіпа-Черникова. Вона збирає злагоджену команду і успішно розвиває бізнес.

Нещодавно до професійної команди Надії приєдналася колишня безробітна Ірина Мороз. У зв'язку з бойовими діями на Сході країни жінка змушено покинула рідне селище Тельманове, переїхавши до Маріуполя. Після невдалих спроб самостійно знайти роботу Ірина звернулась за допомогою до Маріупольського міського центру зайнятості.

Кар’єрна радниця і безробітна склали індивідуальний план працевлаштування, спираючись на результати профілювання та індивідуальні якості. Для Ірини розпочалась активна фаза пошуку роботи. Їй підбирали вакансії, направляли на співбесіди. Після успішної співбесіди роботодавиця вирішила запросити жінку пройти стажування на посаді адміністраторки залу. Після стажування Ірина отримала постійне місце роботи.

«Я дуже вдячна фахівцям центру зайнятості за підтримку і кваліфіковану допомогу у працевлаштуванні. Я впевнена, що у скрутній ситуації не треба впадати у розпач. Краще рухатись вперед», - каже Ірина. 

Підприємниця за працевлаштування переселенки отримала компенсацію витрат на оплату праці і єдиного внеску. Така фінансова підтримка допоможе розвивати бізнес. Надія і далі співпрацюватиме з центром зайнятості у напрямку добору персоналу.