06.06.2016 | 12:55

З початку 2016 року 133 роботодавця надали Добропільському міському центру зайнятості 461 вакансію для укомплектування. Завдяки оперативній роботі фахівців центру зайнятості, потреби 120 роботодавців були задоволені. Взаємодія з представниками підприємств в питаннях укомплектування вакансій ведеться в різних напрямках, використовуються різні форми роботи, в тому числі – проведення групових, масових та виїзних заходів на підприємствах.

Добропільський міський центр зайнятості проводив міні-ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості на території Білицького міського парку культури та відпочинку. У заході взяли участь представники Комунальних підприємств «Білицький міський парк культури та відпочинку» та «Білицький техспецсервіс» з вакансіями, відповідно, «електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» і «підсобний робітник», а також безробітні громадяни, зареєстровані в центрі зайнятості та громадяни з числа ВПО, як проживають у гуртожитку шахти Білицька. Шукачам роботи була надана вичерпна інформація про зазначені підприємства, умови та оплату праці. Один громадянин, який має інвалідність, виявив бажання працювати електромонтером та був запрошений на КП «Білицький міський парк культури та відпочинку» для співбесіди.

Цього ж дня в приміщенні центру зайнятості відбулася презентація роботодавця - Філії Красноармійського Автодору ДП «Донецький облавтодор». Підприємство надало такі вакансії: дорожній робітник, водій автотранспортних засобів кат. «В», «С», сестра медична. Начальник Добропільської дільниці підприємства Ольга Горобець розповіла присутнім про підприємство, детально зупинилася на умовах праці та рівнях заробітних плат за зазначеними вакансіями. У заході взяли участь 28 безробітних, зареєстрованих в центрі зайнятості, серед яких п’ятеро виявили бажання працювати на цьому підприємстві. Для них планується організація професійного навчання шляхом стажування на робочому місці з подальшим працевлаштуванням.