06.03.2019 | 17:17

6 березня в Бахмутському міському центрі зайнятості в рамках діяльності Центру розвитку підприємництва відбувся тренінг для підприємців. В заході взяли участь представники Бахмутсько-Лиманського об’єднаного управління Пенсійного фонду України та головний економіст відділу мікро, малого та середнього бізнесу Павло Лущик.

Заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Олена Сліпцова зосередила увагу учасників тренінгу на грантах, які реалізує Міжнародний Комітет Червоного Хреста. Проекти організації спрямовані на відновлення малих та середніх підприємств, постраждалих в результаті конфлікту, шляхом надання грантів для створення нових робочих місць.

Спеціалісти Пенсійного фонду поінформували присутніх про необхідність дотримання вимог трудового законодавства. Фахівець ПФУ Світлана Аністратенко розповіла учасникам заходу, що Пенсійний фонд надає можливість здійснювати постійний контроль за даними, що можуть впливати на пенсійні права, за допомогою веб-порталу електронних послуг.  

Головний економіст відділу мікро, малого та середнього бізнесу Павло Лущик презентував присутнім комплексну програму підтримки підприємництва «Будуй своє», створену «Ощадбанком», метою якої є підтримка підприємців на різних етапах ведення бізнесу.

Власним досвідом започаткування і ведення бізнесу поділився переможець проекту підтримки малого та середнього бізнесу Донецької облдержадміністрації Михайло Куряк. Чоловік займається очисткою та постачанням питної води в м.Соледар.

Також присутні отримали інформацію про додаткові фінансові стимули, які служба зайнятості пропонує роботодавцям, що приймають на роботу зареєстрованих безробітних на нові робочі місця та внутрішньо переміщених осіб на умовах строкових трудових договорів.