31.01.2019 | 11:27

30 січня в Бахмутському міському центрі зайнятості  в рамках роботи Центру розвитку підприємництва відбувся тренінг  з бізнес-планування. У заходы взяли участь 11 осіб.

У якості спікерів на тренінг запросили головного економіста відділу мікро, малого та середнього бізнесу ТВБВ філії Донецького обласного управління  АТ «Ощадбанк» Павла Лущіка, головну спеціалістку відділу економіки та прогнозування  Управління економічного розвитку Бахмутської міської ради Ірину Медведєву, головну державну інспекторку Бахмутської ДПІ Бахмутського управління ДФС у Донецькій області Наталю Бережну.

П.Лущік презентував комплексну програму підтримки підприємництва АТ «Ощадбанк» «Будуй своє», яка спрямована на  підтримку підприємців на різних етапах розвитку бізнесу. Окремо він звернув увагу учасників тренінгу на новий продукт банку «Програма мікрокредитування», розповів про критерії та умови її надання.

З умовами участі суб’єктів малого підприємництва в програмі підтримки малого та середнього бізнесу Донецької облдержадміністрації ознайомила учасників тренінгу спеціалістка відділу економіки та прогнозування Управління економічного розвитку Бахмутської міської ради Ірина Медведєва.

Представниця податкової  Наталя Бережна детально проконсультувала учасників заходу щодо видів оподаткування малого бізнесу в Україні, переходу з одного виду оподаткування на інший, оформлення на роботу найманих працівників по  трудовому договору та договору  цивільно-правового характеру, нарахування зарплати найманим працівникам.

Завідувачка сектору профорієнтації центру зайнятості Галина Сіддікі надала слухачам інформацію про актуальні грантові програми підтримки та розвитку малого бізнесу, нові джерела отримання корисної для підприємців інформації,серед яких додаток «Центр розвитку підприємництва», онлайн-ресурс «Прометеус», відео-уроки зі складання бізнес-проекту.

Центр розвитку підприємництва запрошує всіх, хто планує стати чи вже є   підприємцем щосереди з 10-00  до 13-00 год. у Бахмутський міський центр зайнятості.