12.02.2019 | 11:48

8 лютого для майбутніх  випускників загальноосвітньої школи №10 Новогродівський міський  центр зайнятості за участю  представників Прикордонної служби України в Донецькій області провів профорієнтаційний захід «Свідомий вибір майбутньої професії – запорука успіху».

Заступниця директора-начальниця відділу надання соціальних послуг  Новогродівського міського центру зайнятості Світлана Чернова надала інформацію про послуги служби зайнятості для населення, у тому числі з використанням інноваційних методів пошуку роботи. Учні отримали корисну інформацію стосовно використання новітньої розробки служби зайнятості веб-базованої платформи "Моя професія: консультаційна мережа" (myprofession.com), дізнались про її переваги.

Начальник центру комплектування Донецько-Луганського районного управління капітан Роман Коссе зазначив: «Ми поважаємо мужність і силу духу військовослужбовців нашої країни та запрошуємо цивільних осіб розглянути перспективу кар’єри в Прикордонній службі України. Це можливість стати поруч з нами для захисту Батьківщини та отримати  перспективу кар’єрного розвитку і застосування власних навичок і талантів у команді, яка працює для забезпечення національної безпеки». Він презентував відео-ролик про умови вступу до Національної академії Державної прикордонної служби України імені Б. Хмельницького.

Прикордонники ознайомили присутніх з особливостями та перевагами служби. Вони зазначили, що Державна прикордонна служба України є правоохоронним органом спеціального призначення з дуже розширеною структурою, в які працюють люди з великим спектром спеціальностей та професій. Це  водії автотранспортних засобів, психологи, юрисконсульти, водолази, ветеринари, кухарі, експерти, бухгалтери, механіки, лікарі, лаборанти, інженери, кінологи, програмісти, моряки тощо.