26.05.2017 | 09:30

24 травня в рамках багаторівневого проекту «Дизайн життя» та співпраці з Донбаською національною академією будівництва і архітектури (м. Краматорськ) спеціалістами Макіївського міського центру зайнятості задля підвищення конкурентоспроможності молодих спеціалістів на ринку праці було проведено виїзну акцію «Випускник» за темою «Свій бізнес – це реально». В заході прийняли участь майбутні екологи, менеджери та будівельники – студенти II-IV курсів та педагоги ДонНАБА (всього 15 осіб).

Мета акції – підготувати учасників заходу до самозайнятості шляхом відкриття власної справи, для чого потрібні психологічний настрій, знання споживчого ринку, такі професійні якості, як креативність, гнучкість, уміння концентруватися, активно спілкуватися, прагнути до саморозвитку та навчання.

Тренінгові завдання, тести, інтерактивне обговорення дозволили майбутнім молодим спеціалістам переглянути свої приорітети, виявити більш виражені свої професійні якості, отримати рекомендації із застосування дієвої технології з відкриття власної справи. Велику зацікавленість викликали масові безкоштовні онлайн-курси «Prometheus» та безкоштовний портал онлайн-навчання основам підприємницької діяльності «Твій бізнес: кроки до успіху».

Учасники зустрічі дійшли висновку: створити бізнес цілком реально, головне – зробити перший крок, повірити в себе і рухатися далі.