21.07.2021 | 17:07

20 липня в рамках інформаційної кампанії щодо легалізації трудових відносин у Новогродівському міському центрі зайнятості відбулась зустріч з представником Держпраці. В заході взяли участь роботодавці громади, в тому числі представники Пенсійного Фонду м. Селидового та Ради роботодавців міста Новогродівка.

«Актуальною проблемою сьогодення є боротьба з виплатою заробітної плати у „конвертах”, використання праці найманих працівників, офіційно не зареєстрованих як наймані особи, реалізація гарантій оплати праці та організація заходів недопущення виникнення заборгованості з виплати заробітної плати», - акцентував увагу присутніх представник Держпраці В’ячеслав Комар. Він також зауважив, що у разі порушення роботодавцями вимог трудового законодавства вони несуть відповідальність у вигляді штрафу.

Представники пенсійного фонду розповіли роботодавцям про роботу електронного кабінету та перехід до електронних трудових книжок.

Фахівчині центру зайнятості, в свою чергу, нагадали  роботодавцям про послуги служби зайнятості, додаткові стимули при працевлаштуванні соціально-незахищеної категорії громадян, внутрішньо переміщених осіб. Продемонстрували як працюють електронні сервіси служби зайнятості та Google - мапа вакансій, Google - мапа резюме шукачів роботи.