16.04.2019 | 17:46

13 і 14 квітня у Слов’янську громадська організація «Молодь Сходу України» провела тренінг «Влада і молодіжна громада». Захід відбувся в рамках реалізації проекту «Посилення ролі молоді в управлінських процесах Донецького регіону» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Участь у тренінгу взяли студенти Донбаського державного педагогічного університету, представники громадських організацій і молодіжних центрів, фахівці з профорієнтації Слов’янського міського центру зайнятості.

Начальник відділу профорієнтації Вікторія Шатохіна провела цікаву інтерактивну бесіду щодо використання інноваційних форм та методів профорієнтаційної роботи. Вона презентувала веб-базовану платформу «Моя професія: консультаційна мережа» і розповіла про можливість проходження тестування. Учасники тренінгу, які виявили бажання пройти психологічне дослідження, зареєструвались  на ресурсі.

Провідний фахівець з профорієнтації Слов’янського міського центру зайнятості Світлана Глущенко розповіла про ефективний формат самопрезентації – відеорезюме. Вона ознайомила присутніх з принципами та особливостями його запису.

Співпраця Слов’янського міського центру зайнятості із закладами освіти, громадськими організаціями та молодіжними центрами сприяє активізації сучасної молоді у власному професійному виборі, відповідальному ставленню до профорієнтації та формуванню нових компетенцій, мотивації до саморозвитку і самоосвіти впродовж всього життя.