оп
10.01.2019 | 16:58

В рамках дії Консалтингового простору фахівці Лиманського міського центру зайнятості 9 січня провели семінар-тренінг з основ бізнес-планування для осіб, які планують створити власний бізнес та підприємців, що прагнуть взяти участь у грантових проектах.

Участь у заході взяли представниця головного управління Державної фіскальної служби у Донецькій області Юлія Шепель та представник Бахмутсько-лиманського об'єднаного управління пенсійного фонду Дмитро Бешуля.

Начальниця відділу взаємодії з роботодавцями Лиманського міського центру зайнятості Наталія Грищенко розповіла про компенсаційні виплати служби зайнятості для роботодавців за працевлаштування безробітних. Вона надала інформацію про умови участі у проекті підтримки малого та середнього бізнесу Донецької облдержадміністрації, поінформувала про особливості складання бізнес-планів, навела успішні приклади підприємців-переможців, які вже отримали фінансову допомогу.

Ю.Шепель розповила про подання звітності, сплату податків та зобов’язання роботодавців. Д.Бешуля поінформував щодо розширення можливостей ВЕБ-порталу електронних послуг Пенсійного фонду.