24.01.2019 | 16:52

23 січня у Лиманському міському центрі зайнятості в рамках роботи Центру розвитку підприємництва відбувся щотижневий тренінг з основ бізнес-планування для майбутніх підприємців та підприємців, які планують розвивати свій бізнес. В заході взяли участь представники малого бізнесу міста Лиман, безробітні, які планують відкрити власний бізнес та соціальні партнери центру зайнятості.    

На заході обговорили питання складання бізнес-плану, відкриття власної справи, кредитування, оподаткування, створення нових робочих місць, умови участі у проекті з надання фінансової підтримки суб'єктам малого підприємництва. Учасники побачили історії успіху переможців проекту області та ознайомились з інформацією про переможців Лиманської об'єднаної територіальної громади.

Представник АТ «ПриватБанк» Євген Пуль розповів про нові технології швидкого кредитування для приватних підприємців. Заступниця начальника відділу взаємодії з роботодавцями Олена Богдан розповіла про актуальні грантові програми, порядок надання компенсації єдиного внеску на створення додаткового робочого місця для працевлаштування безробітних, в тому числі внутрішньо переміщених осіб, можливості проведення робіт тимчасового характеру та порядку їх організації.

Учасники ознайомились з онлайн-додатком «Центр розвитку підприємництва», можливістю  дистанційного навчання на курсі «Підприємництво» за допомогою громадського проекту масових відкритих онлайн-курсів «Prometheus».