11.02.2019 | 13:02

Цього тижня в Олександрівському районному центрі зайнятості в рамках діяльності Центру розвитку підприємництва відбувся тренінг з бізнес-планування за участю головного спеціаліста відділу економічного розвитку та торгівлі Олександрівської райдержадміністрації Світлани Голуб, державного реєстратора юридичних та фізичних осіб Олександрівської райдержадміністрації Олени Майстренко, діючих підприємниць Наталі Кучеренко та Юлії Літвінової.    

На тренінгу обговорювались актуальні грантові пропозиції, виплата одноразової допомоги по безробіттю на започаткування власної справи та створення нових робочих місць за сприяння служби зайнятості, розмір податків, штрафів і соціальні стандарти 2019 року.

Н. Кучеренко, яка започаткувала власний бізнес за допомогою служби зайнятості в 2017 році, поділилася з безробітними власними досягненнями та досвідом ведення підприємницької діяльності, труднощами, які вона долала на своєму шляху.

Всі учасники заходу отримали індивідуальні консультації та відповіді на запитання.          Відповідні заходи проводяться щосереди в Олександрівському районному центрі зайнятості з 10 до 13 год.