22.02.2021 | 16:46

19 лютого у Добропільському міському центрі зайнятості пройшов брифінг, під час якого фахівці звітували про результати діяльності за 2020 рік та окреслили основні завдання на 2021 рік.

"Пандемія та карантин внесли свої корективи не тільки в життєві плани українців, а й, як наслідок, у ситуацію з безробіттям. Але у 2020 році зроблено чимало важливого де ми ще раз підтвердили, що здатні досягати вагомих результатів, незважаючи на труднощі та рухатися вперед", - зазначили фахівці під час заходу.

Спецалісти служби зайнятості повідомили про те, що нині відновлена робота з підприємствами та організаціями. Як наслідок, зростає кількість поданих до центру зайнятості вакансій. Найбільш ефективним способом взаємодії з місцевими органами влади для підвищення рівня зайнятості є встановлений контакт з керівниками ОТГ. На Добропільщині сформовано 4 горомади, а саме Добропільська, Білозерська, Шахівська та Криворізька.

Також було зазначено, що під час дії карантину фахівці Добропільського центру зайнятості не припиняли підбирати для безробітних підходящі вакансії, а для роботодавців – кваліфікований персонал. За 2020 рік в Добропільському міському центрі зайнятості перебувало на обліку 1638 осіб, роботу вдалося знайти для 866 громадян це майже 53%.

Окрім цього присутніх поінформували, що на теперішній час роботодавці важливу увагу приділяють якості робочої сили, з метою забезпечення потреб роботодавців у кваліфікованих робітничих кадрах центром зайнятості залучено до професійного навчання 265 безробітних.