14.02.2020 | 16:11

14 лютого відбулось засідання Регіональної ради з питань професійної орієнтації населення під головуванням заступниці голови облдержадміністрації Юлії Костюніної. У обговоренні взяли участь представники департаментів облдержадміністрації, філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області та Об'єднання організацій роботодавців Донецької області.

Під час свого виступу директорка Донецького обласного центру зайнятості Валентина Рибалко повідомила присутнім про виконання заходів з реалізації концепції державної системи професійної орієнтації населення за 2019 рік та використання електронних сервісів у цьому напрямку. Найбільшу увагу учасників привернула інформація про створення портфоліо кар’єрного просування з відео резюме для студентів випускних курсів.

«Як показала практика, цей метод виявився дієвим та ефективним інструментом працевлаштування студентів-випускників», – наголосила заступниця голови облдержадміністрації Юлія Костюніна.

У свою чергу члени ради надали пропозиції щодо подальшого вдосконалення банку електронного портфоліо кар’єрного просування для учнів професійних та студентів вищих закладів освіти, а також враховувати результати опитування учнів 9 та 11 класів закладів загальної середньої освіти Донеччини щодо подальших професійних намірів та бізнес-мислення.