оп
01.06.2018 | 15:42

У Краматорську за участю заступника голови Донецької ОДА Ігоря Стокоза , керівників структурних підрозділів Донецької облдержадміністрації та представників громадських організацій пройшло засідання, під час якого директор Донецького обласного центру зайнятості Валентина Рибалко презентувала проект порталу, спрямованого на ефективне працевлаштування внутрішньо переміщених осіб.

«Актуальність порталу, спрямованого на цю категорію громадян, виникла ще декілька років тому, але тільки зараз з’явилась змога залучити донорську підтримку. Згідно з проектом, цей сайт має поєднувати у собі юридичні рекомендації для переселенців, інструменти пошуку житла, роботи та розміщення вакансій. Також він має містити базу освітнього відеоконтенту», - наголосила Валентина Рибалко.

Присутні висловили власні точки зору на розвиток цього проекту. Так, регіональний координатор Програми Розвитку ООН Іван Мукомел зазначив, що сайт має бути спрямований на ширшу аудиторію та задовольняти потреби усіх мешканців області, а не тільки внутрішньо переміщених осіб. Після жвавих дискусій було прийняте рішення доопрацювати проект та виробити унікальну модель, яка задовольнятиме потреби і роботодавців, і працівників.