14.02.2020 | 09:23

13 лютого у приміщенні Лиманського міського центру зайнятості відбувся брифінг на тему: «Приоритетні завдання та напрямки діяльності державної служби зайнятості в 2020 році».

Розпочавши захід, директорка міського центру зайнятості Тетяна Єрьоменко, ознайомила присутніх з результатами роботи у 2019 році. «Пріоритет в роботі Лиманського міського центру зайнятості на 2020 рік – це переформатування підходу в наданні соціальних послуг засобами сучасних електронних сервісів, з подальшим розвитком інституту кар’єрного радника, консультанта роботодавця та індивідуальним супроводом безробітних до і після вирішення питання працевлаштування», - зазначила директорка.

Серед сучасних форм планування кар’єри та самопрезентації, особливе місце посідає новітня технологія пошуку роботи - портфоліо кар’єрного просування з відеорезюме, яке дозволяє роботодавцю легко переглянути рівень підготовки і весь спектр умінь і здібностей кандидата і створює умови для прийняття оптимального кадрового рішення.

Особливу увагу присутніх було звернено на запровадження в роботу державної служби зайнятості різноманітних електронних сервісів, що дозволяють більш оперативно реагувати на виклики сучасного ринку праці, в тому числі найскорішого підбору кваліфікованих кадрів для роботодавців, а для пошукачів – роботи.

На захід були запрошені журналісти редакцій газет «Зоря», «Магістраль» та «Лиманська сторона».