11.07.2019 | 17:13

11 липня в Олександрівському районному центрі зайнятості відбулося засідання комісії з надання одноразової виплати допомоги для організації підприємницької діяльності.

Розглядали бізнесплан безробітного Дмитра Хандоги «Майстерня художнього кування та зварювання металоконструкцій». Чоловік в квітні поточного року звільнився з ТОВ "ДТЕК ДОБРОПІЛЛЯВУГІЛЛЯ", де працював підземним гірником. У пошуках роботи він звернувся до Олександрівського районного центру зайнятості.

Під час перебування на обліку в центрі зайнятості спеціалісти надали Дмитру інформаційні та консультаційні послуги. Він відвідав семінар «Як розпочати свій бізнес», тренінги з бізнес-планування, де зацікавився ідеєю відкриття власної справи.

За направленням центру зайнятості майбутній підприємець пройшов навчання на курсах «Основи підприємницької діяльності» у Донецькому центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Після чого успішно захистив бізнесплан.

Члени комісії, уважно ознайомившись з бізнеспроектом, надали рекомендації щодо подальшого впровадження підприємницької діяльності та прийняли одностайне рішення про надання допомоги для започаткування Дмитром власної справи.