08.10.2019 | 16:34

8 жовтня у Добропільському міському центрі зайнятості відбувся семінар з техніки пошуку роботи «Підготовка резюме». Тренінг провела профконсультантка центру зайнятості Марія Дьоміна.

Присутні навчалися грамотно складати резюме, аналізували перешкоди і труднощі на шляху до працевлаштування. Відвідувачі розібрали помилки, які зустрічаються в резюме шукачів роботи. Учасники працювали з опитувальником  PECs, який націлений на самопізнання.

Учасники заходу виконали вправи «Крапка А», «Хто Я?», «Яка  у мене потреба?», «Що я вмію?», «Що я хочу?». Брали участь у релаксаційних вправах з відновлення сил.

Відвідувачів ознайомили з поняттям «ікігай». Філософія «ікігай» полягає в тому, щоб знайти в житті те, що буде мотивувати й робити щасливим,    знайти відповідь на питання: чим займатися в житті?